مرکز پرورش و اصلاح نژاد اسب تروبرد مرکز پرورش و اصلاح نژاد اسب تروبرد مرکز پرورش و اصلاح نژاد اسب تروبرد مرکز پرورش و اصلاح نژاد اسب تروبرد

اسکندریه در بالاترین رتبه اسبهای ۳ساله در رای گیری NTRA قرار گرفت.

۱۷ فروردین ۱۳۸۹

Eskendereya

اسکندریه متعلق به اصطبل زایات ، برنده خیره کننده کورس گروه۱ مموریال استیکس در تاریخ ۴آپریل بیشترین رای بهترین اسب ۳ساله را در تاریخ ۵آپریل از آن خود کرد .
لوکین ات لاکی که در کورس گروه ۱ سانتاآنیتا با بدشانسی مقام سوم را کسب کرده بود در این رده بندی از مقام اولی به پایین سقوط کرد و در رتبه دوم جای گرفت.
همچنین برنده دربی سانتاآنیتا یعنی سیدنیزکندی از جایگاه ششم این رتبه بندی که توسط نویسندگان رسمی مسابقات کورس آمریکا برگزار و رای گیری میگردد به مقام سوم صعود نمود.

همچنین در رای گیری ملی آمریکا (مربوط به کلیه اسبهای کورس آمریکا) زنیاتا تنوانست همچنان در جایگاه اول مانده و کوالیتی رود مقام دوم و راچل الکساندرا در مقام سوم قرار گرفت.
زنیاتا مقرر است که هفته آینده در تاریخ ۱۹آپریل دومین کورس سال ۲۰۱۰ خود را در اپل بلوسوم گروه۱ بدود ، لازم به ذکر است که قبلاً قرار بر این بود که زنیاتا در این کورس با راچل الکساندرا به جنگ و ستیز بپردازد که با استعفای راچل از دویدن در این کورس برای بار دوم ، علاقه مندان به این دو اسب از تماشای این رقابت هیجان انگیز ناامید گشتند.

لیست رده بندی NTRA اسبهای ۳ ساله
۱- اسکندریه
۲- لوکین ات لاکی
۳- سیندیزکندی
۴- آیس باکس
۵- نوبلز پرایس
۶- آوسام اکت
۷- اندرسمنت
۸- اودیسه
۹- میشن ایمپازیبل
۱۰- دوبلین

لیست رتبه بندی ملی NTRA
1- زنیاتا
۲- کوالیتی رود
۳- راچل الکساندرا
۴- اسکندریه
۵- میس ریمبرد
۶- زردانا
۷- جیوپونتی
۸- لوکین ات لاکی
۹- بلاد جنتین
۱۰- کین سل کینگ

خبر و ترجمه : علی درمانی