مرکز پرورش و اصلاح نژاد اسب تروبرد مرکز پرورش و اصلاح نژاد اسب تروبرد مرکز پرورش و اصلاح نژاد اسب تروبرد مرکز پرورش و اصلاح نژاد اسب تروبرد

Wilburn در حراج کینلند با قیمت ۶۲۵٫۰۰۰ دلار فروخته شد.

۱۷ فروردین ۱۳۸۹

Wilburn

ویلبرن پسر ۲ ساله برناردینی بعنوان بالاترین قیمت جدید حراج کینلند در کره های ترین شده ی ۲ ساله با قیمت ۶۲۵٫۰۰۰ دلار توسط جان موینیهان که در واقع مشاور آقای جس جکسون (مالک راچل الکساندرا) می باشد در تاریخ ۵ آپریل خریداری شد.

این کره نریان کهر که توسط بیل هلمبرچ در تورف پارک ترین می شد قبلا در تمرین ۶۰۰ متر را در ۳۳٫۴ ثانیه دویده است.
موینیهان اظهار داشت که او اسب بسیار خوبیست ، قد او نزدیک به ۱۶٫۲ هند میباشد و بسیار قوی و درشت است ، با او بسیار کار شده و نیاز است که ما به او کمی استراحت داده و دوباره تمرین ها را طوری آغاز نماییم که برای اواخر تابستان برای کورس آماده شود.

پدر او برناردینی یکی از بهترین پسرهای AP INDY و مادرش مون لایت سوناتا است ، همچنین او برادر بتهوون که بتهوون نیز پسر اسکای مسا (نوه AP INDY) میباشد.

موینیهان گفت که خط خونی او امتیازی بسیار ارزنده است ، ما برناردینی را دوست داریم و مادرش نیز با این خط خونی تولیدات خوبی داشته است ، به همین علت قیمت بسیار بالا رفت اما من با آقای جکسون تلفنی صحبت می کردم و او همیشه تصمیم گیرنده نهایی است .

BERNARDINI یکی از بهترین پسرهای AP INDY

این کره قوی و زیبا توجه و علاقه تعداد زیادی را به خود قبل از حراج جلب نموده بود و نمایندگان شیخ محمد نیز قبل از حراج مقابل باکسش به او خیره شده بودند و در هنگام حراج نیز از عاملان بالارفتن قیمت بودند.
در انتها بیل هلمبرچ (پرورش دهنده او) برای او آرزوی بخت و موفقیت نمود.

خبر و ترجمه : علی درمانی