مرکز پرورش و اصلاح نژاد اسب تروبرد مرکز پرورش و اصلاح نژاد اسب تروبرد مرکز پرورش و اصلاح نژاد اسب تروبرد مرکز پرورش و اصلاح نژاد اسب تروبرد

موضوعات:

 1. نظرات کاربران در ارتباط با عملکردها در مسابقات اسبدوانی سال ۱۳۹۲
 2. نظرات کاربران در ارتباط با عملکردها در مسابقات بهاره ۹۲
 3. نظرات کاربران در ارتباط با عملکردها در مسابقات تابستانه ۹۱ تهران
 4. نظرات کاربران در ارتباط با عملکردها در مسابقات بهاره ۹۱ گنبد کاووس
 5. نظرات کاربران در ارتباط با عملکردها در مسابقات پاییزه گنبدکاووس ۱۳۹۰
 6. نظرات کاربران در ارتباط با عملکردها در مسابقات تابستانه ۹۰ تهران
 7. نظرات و انتقادات از وضعیت موجود اسبدوانی کشور
 8. پیشنهادات برای بهتر برگزارشدن مسابقات بهاره ۹۰ گنبد کاووس
 9. نظرات کاربران در ارتباط با عملکردها در مسابقات پاییز ۸۹ ( قسمت دوم )
 10. نظرات کاربران در ارتباط با عملکردها در مسابقات پاییزه ۸۹ گنبد کاووس
 11. نظرات کاربران در ارتباط با عملکردها در مسابقات تابستانه ۸۹ تهران
 12. تحلیل و بررسی سالهای گذشته مسابقات اسبدوانی
 13. نظرات کاربران در ارتباط با عملکردها در مسابقات بهاره ۸۹
 14. علت عدم برگزاری مسابقات اسبدوانی بهاره ۸۹ گنبدکاووس چیست؟
 15. پیشنهادی برای بهبود و اصلاح وضعیت کورسهای دوخون و تروبرد
 16. نظر شما در مورد مجیک میلکام چیست؟
 17. پرسشهای فنی
 18. پیشنهادات و انتقادات
 19. جداسازی اسبهای دوخون و تروبرد توسط معاونت محترم اسبدوانی

پیشنهادات برای بهتر برگزارشدن مسابقات بهاره ۹۰ گنبد کاووس

با توجه به نزدیک شدن مسابقات بهاره ۹۰ گنبد کاووس تالار جدیدی راه اندازی گردید تا دوستان و علاقه مندان بتوانند نظرات و پیشنهاداتشان را در راستای بهتر برگزار شدن و بالابردن کیفیت مسابقات فصل آینده عنوان نمایند.

نظرات شما

 • Political horse می‌گه:

  اسبدوانی سیاسی یا سیاست اسبدوانی
  دبیرکل حزب عدالت طلبان ایران اسلامی ، مسئول ستاد آقای احمدی نژاد و …. عناوینی است که میتوان با یک بررسی ساده در اینترنت در مورد سردار نعمت الله حکیم یافت. حضور ایشان را به عنوان یک مسئول بلند پایه در کورس اسبدوانی به فال نیک میگیریم و امیدواریم که حضور ایشان در چنین میادینی تداوم داشته و منشا خیر و برکت برای اسبدوانی کشور باشند.
  ولی متاسفانه عملکرد عده ای در مورد نحوه استقبال و قدردانی از حضور این سردار عزیز کشور تقریبا ناشیانه بود.ثبت نام ۲ اسب در ۲ کورس به نام ایشان و قهرمانی این اسبها . قبل از انجام کورس ۲ اسب داز صفا از نظر زمانی بهترین جایگاه را داشت ولی خصلت این اسب این بود که علی رغم جلوداری در تمام کورسهای قبل خود در ۱۰۰ متر آخر کاملا از سرعت خود می کاست .حال اراز زارعی در طول یکهفته چگونه توانسته این معضل را حل کند خود شاید از رموز ناشناخته پرورش اسب باشد که ما بی اطلاعیم.
  در مورد السیوترادر نمیتوان منکر قابلیت این اسب شد زیرا که حتی اگر با نام مالکیت اصلیش هم ثبت نام شده بود به احتمال زیاد قهرمان میشد.
  بعد از قهرمانی جالب اسب عقاب مهر در بندرترکمن با زمان ۵۹:۴۳ و عدم تکرار این زمان حتی در سنین بالا توسط این اسب ، داز صفا دومین مورد از این نوع است.انشا الله که اسبدوانی ما هیچ وقت سیاسی نشود بلکه این سیاست اسبدوانی باشد که از برخی سیاسیون در جهت رشد و ارتقا اسبدوانی کمک بگیرند.
  حرف برای گفتن بسیار است اما …

  [پاسخ]

  مدیر سایت پاسخ در تاريخ خرداد ۲۸م, ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ:

  بنده هم حضور ایشان را به فال نیک گرفته و امیدوارم حضور پرشور مردم و علاقه مندان به این رشته مورد توجه ایشان قرار گرفته باشد و امیدوارم از جانب ایشان حمایتی به این رشته پرطرفدار و این حیوان نجیب صورت پذیرد.
  و اما بنظر بنده از همان ابتدای هفته مشخص بود که این ۲ اسب نسبت به سایرین برتری دارند و به نام مالک واقعیشان هم بی چون و چرا به مقام قهرمانی دست پیدا میکنند.

  شفیق پقه پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹م, ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ق.ظ:

  با سلام
  اولا داز صفا حدود یک ماه است که تحویل اراز زارعی شده و در قهرمانی این اسب جای هیچگونه شبهه ای نیست .ایا اسبی که طی ۲کورس قبلی ۱۰۰متر اخر را کم میکرد باید همیشه این کار را تکرار کند اگر چنین باشد همیشه اسبهای قهرمان باید”قهرمانی را بدست بیاورند و همین سیکل تکرار شود.خیال باطلیست این حرفها.در ضمن کارنامه اراز زارعی را با کارنامه مربیان قبلی یکی میدانید؟مطمئن باشد این اسب در اینده حرفهای بسیاری خواهد داشت.اسب نایب قهرمان این کورس متعلق به عموی بنده است که تمام سعی و تلاشمان را برای قهرمانی در این کورس به کار بستیم اما نتوانستیم به مقام قهرمانی برسیم .پس دوستان قهرمانی زیبای این اسب را لوث نکنیم.در اینجا قهرمانی این اسب را به مالکین این اسب تبریک میگم.

  rio mistake پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹م, ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ق.ظ:

  داز صفا اسب خوبیه .شک نداریم .همیشه جلودار کورس بوده و در خط مستقیم عقب مانده .اما فکر کنم سوال پولتیکال هورس اینه که چرا اون روز دقیقا این اسب به اسم سردار ثبت نام شده بود؟ ۱۱ تا اسب دیگه هم بودند تو اون کورس.اتفاقی بوده؟

  با با ش پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ:

  با سلام خدمت دوست عزیز لازم دونستم در مورد اسب داز صفا مطلبی رو عرض کنم اول اینکه در قابلیتهای این اسب هیچ شکی نیست و در اینده شاهد کورسهای بهتر از اینهم خواهیم بود ولی در مورد اینکه این اسب در۱۰۰متر اخر در کورسهای قبلش کم میکرد اینه که امادگی خوبی نداشت ضمنا این اسب ۴۰روزی میشه دست ارازه در مورد مالکم باید بگم ایشون مهمون و دوست اقای چیره نور بودن ایشونم رسم مهمون نوازی رو به جا اوردن

 • rio mistake می‌گه:

  چقدر ضایع بود !!!!!!!!!
  کاوالور کاپ
  وضعیت بسیار خنده دار و مضحک سلتیک بعد از تاخیر آنچنانی ! وضعیت دویدن قهرمان ۲ و هجوم نمایشی در آخر ! تلاش فیلم گونه سانی !
  و در نهایت شکست غیر منتظره مافیا بعلت عدم قهرمانی کاندولیزا .
  عجب فیلمی بود این کاوالور کاپ. اگر استیون اسپیلبرگ هم میخواست چنین فیلمی را در ۲ دقیقه بسازد نمیتوانست.نتیجه اینکه مجموعه کارگردانی کورس اسبدوانی ایران پتانسیل برنده شدن جایزه اسکار را دارد.
  مربی سالم و بدون شیطنت در میدان پیدا کردید سلام کاربری بنام ریو میستیک را برسانید.
  اسم کاربری بنده هم کمی باید برای بعضی دوستان جالب باشد.توپ خالی تبلیغات ، ادعای بیش از حد در توانایی شناخت و داشتن علم اسبداری و … در نهایت منجر به این شد که اسبی که میگفتند الوسیوترادر را در خارج زده و چنین و چنان فروخته شود.
  انشاالله سیلمیشان جواب دهد.

  [پاسخ]

 • rio mistake می‌گه:

  آقایان بحث ایراد فتوفینیش را جدی بگیرید لطفا.
  از سایت اسبدوانی کورس قهرمانی برتولینی کوئین در کنار فایر استار و قهرمانی کیابو در کنار جاوید داز را دانلود کرده و با نرم افزارهای مختلف باز بینی کنید.در هر دو مورد فتو فینیش اسبی که از بیرون میاد را اول نشان داده در حالیکه اینطور نیست.

  [پاسخ]

  mehrdad abedini پاسخ در تاريخ خرداد ۲۸م, ۱۳۹۰ ۲:۴۸ ب.ظ:

  ba salam,bande ham ba in eshkal kamelan movafegham va hazeram ba filmhaye khodeshan be masulin sabet ham bekonam i ama ku gushe shenava

  ناشناس پاسخ در تاريخ خرداد ۲۸م, ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ب.ظ:

  آقای عابدینی
  اولا دستگاه فتوفینیش به جز عکس زمان را هم با هزارم ثانیه ثبت میکنه و ملاک تنها عکس نیست و فلیمبرداران بعد از خط پایان مستقر هستند
  ثانیا اگر دستگاه فتوفینیش از نظر شما قدیمی و دقیق نیست حضرتعالی لطف فرموده یک دستگاه جدید آخرین مدل به اسبدوانی اهدا بفرمایید

  و پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹م, ۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ ق.ظ:

  آقایان چرا اینقدر ساده و بچه هستید ، خوب البته حق دارید آدمی که ببازه هرچیزی و بهونه میکنه… اگه همین جوری ادامه پیدا کنه یه روزی هم می گید زمین کجه….! تا اونجایی که من می دونم و پرس و جو کردم فوتوفینیش کارشو خوب انجام میده تازه همه می دونیم علاوه بر دستگاه پنج نفر داور هم روی خط نشستن اونا هستن که حرف آخر رو می زنن، فوتوفینیش فقط نظرشو اعلام میکنه و داورها نتیجه نهایی را از کنار خط پس از شور و وزن کشی کتبا اعلام می کنند. اگر داورها نسبت به نظر مسوول فوتوفینیش شک داشته باشند برای بازبینی تصویر فوتوفینیش به دستگاه مراجعه می کنند. این مورد را که همه بارها دیدیم. اگه بازم شک داریم و نگران بازی خودمون هستیم بهتره با هم بریم سر خط بشینیم.
  ما چرا جنبه باخت و نداریم و اونو گردن این و اون میندازیم. نمی دونم والا…..

  rio mistake پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹م, ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ق.ظ:

  ((اگر داورها نسبت به نظر مسوول فوتوفینیش شک داشته باشند برای بازبینی تصویر فوتوفینیش به دستگاه مراجعه می کنند.))
  خنده داره !
  اگه حرف اول و آخر و فتوفینیش میزنه بودن داوران چه فایده ای داره؟ همشون علافند . نه؟ الکی اونجا تو گرما نشستن.

  mehrdad abedini پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹م, ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ق.ظ:

  jenabe nashenase aziz dastgahe photo finishe ma iradi nadare faghat be nazare bande nahveye kargozari an dar meydane gonbad irad darad-duste aziz yekbare dige kurse 3 hafteye24 paeez parsal ra ba deghat negah konid be tasmime eftezahe dastgah va davarane aziz pey mibarid

  ناشناس پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹م, ۱۳۹۰ ۳:۱۷ ب.ظ:

  اصلی‌ترین شرط دقت دستگاه فوتوفینیش عمود بودن آن بر راستای حرکت در خط پایان می‌باشد. فیلم مد نظر آقای عابدینی توسط دوربین صدا و سیما گرفته شده است که عمود بر راستای حرکت در خط پایان نمی‌باشد. فقط دوربین‌هایی که در امتداد خط پایان مستقر شده‌اند می‌توانند قابل استناد باشند که در فیلم چنین شرطی دیده نمی‌شود

  و پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹م, ۱۳۹۰ ۷:۲۲ ب.ظ:

  آقای مهرداد عزیز اگه شما میگی دستگاه نحوه کار گذاشتنش اشتباهه آیا اینو کارشناسی داری میگی یا همینطوری خودت اینجوری فکر میکنی؟ بهتر نیست یه بار هم که شده بری و از مسوولش درباره نحوه کارش سووال کنی؟ تا اینکه از دور دستگاه را نگاه کنی و نتیجه بگیری… من از آقای خراسانی پرسیدم در مورد دستگاه ایشون گفتند که زمانیکه این دستگاه برای فدراسیون سوارکاری خریداری شد همین آقایی که مسوولش هست الان از طرف فدراسیون فراستاده شد تا دوره نحوه کار با این دستگاه را یاد بگیره… برای آموزش ایشون هم اگر درست یادم باشه ۱ میلیون تومان اون موقع از طرف فدراسیون به شرکت فروشنده بابت هزینه آموزش پرداخت شد. میخوام بدونم شما هم توی اون دوره بودین؟ که اینقدر اعتماد به نفس دارید؟ یه سووال دیگه اینکه اگه دوربین جایش و نحوه کارگزاریش درست نیست، آیا جایی که شما ایستادید درسته؟ یعنی همیشه دقیقا در امتداد خط پایان میاستید و مسابقات را تماشا می کنید؟… اگه اون دور اسب خودتون که روش بازی کرده بودین میبرد آیا بازهم الان میومدین مثال بزنید؟

  در مورد حرف آقای ریو میستیک باید بگم اگه تاحالا تو میدن نبودی یه بار بیا تو میدون مسابقه رو با دقت نگاه کن… ببین سیستم برگزاری مسابقه چه جوریه… من خودم تا حالا حداقل دو دفعه دیدم سرداور میدان خودش با تعدادی از همکاراش شخصا برای دیدن تصویر دستگاه به جایگاه اومدن… و اینکه اینم برو بپرس که حرف چه کسی در مورد نتیجه سنده… اگه نمی دونی بهت میگم سرداور آقای نظری فر… ایشون هستن که بعد از وزن کشی نتیجه را کتبا به پیش بینی اعلام می کنند و بعد از رسیدن نتیجه کتبی مجوز پرداخت جوایز داده میشه… فوتوفینیش فقط در اونجا نقش یک چشم تیز بین را دارد… تکنولوژی در خدمت بشریت…

  مجیک پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹م, ۱۳۹۰ ۹:۵۵ ب.ظ:

  آقای ریومیستیک عزیز کار داوران فقط فتوفینیش نیست بلکه وزن چابکسوارو …. نیز با نظر داوران میباشد و فکر کنم شما علافید و با یه بار باختن به زمین و خط پایان و فتو گیر میدهید. بابا یک کمی انصاف داشته باشید

  mehrdad abedini پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۴:۰۸ ب.ظ:

  nashenas jan bande dar hengame bargozari kurse morede nazar dar meydan va ruberuye khate payan budam va in haghkoshi ra az nazdik didam,hamun moghe ham shakkam be yaghin tabdil shod va man na tarafdare policeman budam va na daziran=dar zemn har moghe shoma aghayune mohtaram az maghame nashenasi dar amadid lotfan be in bahs edame dahid

  سامان پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۸:۵۵ ب.ظ:

  طبق شنیده های من جایزه اول رو به پلیس من و جایزه دوم رو به دازیران دادن هر چند که در سایت رسمی مسابقات اعلام نشد.
  همون موقع بنده در cloob.com غیر مستقیم از مالک دازیران در مورد دریافت جایزه پرسیدم که از جواب دادن طفره رفت.

  و پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ب.ظ:

  آقای مهرداد من یک پیشنهاد بهتر دارم… شما به جای اینکه دنبال من نوعی باشی… تو همون میدان برو چند قدم اونورتر از مسوول فوتوفینیش در مورد دستگاه و عملکردش سووال کن… و ابهاماتت را مطرح کن و توضح بخواه… یا اوشون قانع میشه یا شما…. نتیجه اش را هم بیا همین جا واسه همه بگو… تا آگاه بشیم… به خدا خود منم سر این پوز به پوز کم نباختم… اما همون موقع رفتم دنبالش و گیر دادم به مسوولش جواب من را هم داد… هیچ چیزی نباید بدون اشکال باشه…

  ناشناس پاسخ در تاريخ تیر ۴م, ۱۳۹۰ ۳:۲۵ ب.ظ:

  تصویر فوتوفینیش که تو سایت هست کاملا واضحه که سوار زردپوش از آبی جلوتره. آقای عابدینی بر چه مبنایی چه شکی به چه یقیینی تبدیل شده؟ کدام حق‌کشی؟ شما با فرض اینکه در امتداد خط پایان بودید (که ما شما رو اونجا ندیدیم!) چه جوری با این فاصله کم اسب‌ها تونستید اختلاف رو تشخیص بدید؟
  اگه این عکس اعتبار نداره و حق‌کشی شده و شما هم از نزدیک دیدید! اگه نتایج آزمایشگاه دوپینگ اعتبار نداره و کسی مثل شمای نوعی با راه رفتن اسب یا با بو کشیدن میتونه نوع مواد دوپینگ رو تشخیص بده، اگه هرکدام از شرکت کننده‌ها بخواهند فقط روش و نظر و سلیقه خودشون رو معتبر بدونند و نظر بقیه رو بی‌اعتبار و کار مجریان را هم حق‌کشی، اونوقت مگه سنگ رو سنگ بند میشه؟
  حالا گیریم که روش غلطه، با شرایط و امکانات موجود شما چه پیشنهادی برای بهتر شدن داری؟ اینکه بگیم حق‌کشی شده روش بهتری است؟ این کلمه اصلا درسته؟
  همون طوری که تو هر موقع من از مقام ناشناسی در اومدم، بهم اجازه ادامه بحث رو دادی. منم از شما خواهش میکن تصویر لینک زیر را بررسی کرده و بحث را ادامه ندهید:
  http://www.asbdavani.com/Photofinish.aspx?m=891107

  ناشناس پاسخ در تاريخ تیر ۴م, ۱۳۹۰ ۳:۴۹ ب.ظ:

  آقای Rio Mistake
  لطفا هفته مسابقه و کورس را مثل آقای عابدینی اعلام نمایید تا تصویر فوتوفینش در سایت اسبدوانی را با هم بررسی کنیم.
  اگر منظورتان هفته قهرمانی کورس پاییزه گنبد است این لینک را بررسی نمایید:
  http://www.asbdavani.com/Photofinish.aspx?m=891108
  در دور چهارم سوار زرد حتی به نزدیکی‌های سوار آبی هم نرسیده است که مثل مورد اعلام شده توسط آقای عابدینی احتمال خطای تشخیص چشم باشد.
  کیابو کنار جاوید داز کدام کورس است؟
  اگر اشتباه می‌کنم مسئولین اسبدوانی که می‌دانم کلمه به کلمه تمامی مطالب سایت‌ها را بررسی می‌کنند مرا تصحیح نمایند:
  اگر در لینک بالا شماره آخر را با تاریخ برگزاری مسابقه مورد نظر خود تعویض نمایید تمامی تصاویر فوتو فینیش مربوط به آن روز مسابقه را خواهید دید.

  ناشناس پاسخ در تاريخ تیر ۴م, ۱۳۹۰ ۴:۱۷ ب.ظ:

  (( ((اگر داورها نسبت به نظر مسوول فوتوفینیش شک داشته باشند برای بازبینی تصویر فوتوفینیش به دستگاه مراجعه می کنند.))
  خنده داره !
  اگه حرف اول و آخر و فتوفینیش میزنه بودن داوران چه فایده ای داره؟ همشون علافند . نه؟ الکی اونجا تو گرما نشستن.))
  نه علاف نیستند، نمونه‌اش همین یکی دو هفته اخیر که اسب قره‌گلوله رو به دلیل کمی وزن سوارکار حذف کردند. دستگاه فوتوفینیش داور نیست فقط یک ابزار برای داوران است که دقیق‌تر تصمیم بگیرند.

 • عیدالغفور دولت خواه می‌گه:

  با سلام، این ریومیست که اینقدر تعریفش رو میکردن چرا نتونست مقامی بیارد.

  [پاسخ]

  مدیر سایت پاسخ در تاريخ خرداد ۲۸م, ۱۳۹۰ ۵:۰۸ ب.ظ:

  بنظر من این اسب هنوز به آمادگی کامل نرسیده است ، انشالله در آینده ای نزدیک با مالک جدید شاهد درخشش این مادیان زیبا خواهیم بود.
  در ضمن خرید این مادیان زیبا و قوی رو به آقایان جرجانی تبریک عرض میکنم.

 • ایمان می‌گه:

  سلام و خسته نباشید به کلیه تماشا گران مالکان مربیان چابکسواران و همچنین مسولین اجرای مسابقات اسبدوانی
  از همه این عزیزان به خاطر کورس های زیبا و هماهنگ منظم تشکر میکنم و به امید روزهای پر ازهیجان مسابقات اسبدوانی در پایتخت سوارکاری ایران

  [پاسخ]

  سینا پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹م, ۱۳۹۰ ۱۰:۱۴ ق.ظ:

  خیلی ممنون اقا ایمان

  ناشناس پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹م, ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ق.ظ:

  این هفته هفت هزار نفر تماشاگر در میدان آمده بود و مبلغ ۵ پره هم رکورد زد. این نشان دهنده میزان علاقه مردم به اسبدوانی است و واقعا گنبد پایتخت اسبدوانی است . امیدواریم دولتمردان عزیز با حمایت خود موجبات پیشرفت اسبدوانی را فراهم آورند و بودجهای جهت باسازی میدان کورس اختصاص دهند.

 • azad می‌گه:

  با سلام آقای بابازاده آیا شما اطلاعی دارید چرا اسبهای تروبرد داخلی و وارداتی در مسابقات بندر ترکمن ثبت نام نمیکنند؟آیا مانند سال قبل مالکین قصد ثبت نام ندارند؟

  [پاسخ]

 • سینا می‌گه:

  سلام عرض میکنم به تمامی زحمت کشان چرا اسبی مانند کیابو که مربی بزرگی به نام رحیم چپرلی دارد در کورس ۹ می شود با تشکر

  [پاسخ]

  سامان پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۹:۰۴ ب.ظ:

  واسه منم سوالی مشابه پیش اومده بود. من قضیه رو این شکلی می بینم: هر مربی بین اسباش یه آس داره و بیشترین انرژی و تمرکزشو روی اون میذاره-چند مثال:
  تویلی-بتیس
  رحیم- الوسیو
  کاکا خوجه-قلیچ خان
  احمد ایری-آزبست
  و….
  ودر مورد رحیم چپرلی هم فکر کنم بیشتر با قهرمان ۲ کار کرد (بجز هفته قهرمانی)
  من فکر می کنم فصل آتی رحیم روی اسپشیال مانور بده.

 • تیزبین می‌گه:

  تمامی این جریانات در کورس ایران، میدان گنبد کاووس، فصل بهار و در روز روشن اتفاق می افتد:
  ۱٫ نتایج خیره کننده و عجیب و زدن رکورد های متعدد از هفته های اول شروع می شود.
  ۲٫ تکرار این موضوع شک و شبهه در بین مردم را زیاد کرده و شایعات مختلفی مطرح میشود.
  ۳٫ بیشترین اعتراضات به دوپینگ مربوط میشود و از آزمایشگاه گرفته تا…. مورد شک قرار می گیرند.
  ۴٫ چند نمونه مثبت به آزمایشگاه دوبی ارسال می شوند و نتایج عجیب و غریبی حاصل میشود.
  ۵٫ فدراسیون و سازمان وارد عمل شده و نمونه دوم توسط حراست فدراسیون برای ارسال به اروپا پی گیری میشود.
  ۶٫ با اطلاع از این موضوع ناگهان همه چیز تغییر میکند!
  ۷٫ نتایج خیره کننده در یک هفته تمام میشود و زمان کورس ها به شدت افت میکند!
  ۸٫ موجی از امید و اضهار نظرات مختلف در بین مردم به وجود می آید.
  ۹٫ برای هفته قهرمانی و در صورتی که قرار بود روند هفته قبل عینا” تکرار شود تا همه چیز روشن شود ناگهان شخص معاونت اسبدوانی فدراسیون وارد عمل شده و زحمت ارسال نمونه های دوم را به عهده خود و همان هیئت قبلی دوپینگ میگیرند.
  ۱۰٫ با اطلاع از این موضوع نمایش خیره کننده تکرار شده و چندین و چند رکورد جدید شکسته میشود.
  ۱۱٫ خیال همه راحت شده و کک کسی هم از این بابت نمیگزد!!!
  به سلامتی آقایان…….

  [پاسخ]

  این پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ب.ظ:

  تمام حرفا برعکسه… فقط مورد آخری بگم که نمونه های دوپینگ همانطور که همه دیدیم در میدون با نظارت آقای دکتر اسماعیل زاده و حراست فدراسیون سوارکاری جمع آوری شد. با همراهی آقایون در تمام زمان بعد از مسابقه و در تهران تحویل خود نماینده حراست فدراسیون شده و ایشون شخصا برای آزمایشگاه ارسال کردند. آقای تیز بین! مثل اینکه چشمات خوب که چه عرض کنم اصلا نمی بینه….
  این صغری کبری چیدن به ترتیب و زیر هم و به شماره خیلی جالبه….
  در صورتیکه که شک داری برو با فدراسیون تماس بگیر و خودت با حراست فدراسیون صحبت کن بعد بیا چشمای تیز بینتو نمایش همه بده…

  ناشناس پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۵:۰۱ ب.ظ:

  دقیقا به همین خاطر هم اسبهای رحیم مهرانی در این هفته قفل شده بودند.
  خدا به آدم عقل داده ، یک کن فکر کن

  عقاب صحرا پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۲:۳۸ ب.ظ:

  سلام،
  حاج آقا بدلیل مبارزه بی امانتان نسبت به قضیه دوپینگ از شما تشکر می کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  از طرف مالکین نقره داغ شده از مورفین
  حاج آقا از این به بعد بیشتر در خدمتتان خواهم بود.
  گفتمان آغاز شد.

  این پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۶:۱۵ ب.ظ:

  دقیقا منم همینو میگم خدا به آدم عقل داده! میخوام بگم در تمام فصل این مسئله نحوه جمع آوری و ارسال دوپینگ ثابت بوده و هیچ تغییری نکرده… همه چیز همونیه که از اول بوده… از چندین هفته پیش این موضوع کاملا از طرف ناظران فدراسیون تایید شده… مسئله هم همینه… تازه خود آقایون مدعی هم حرفی ندارن…
  تمام این حرفا و مسایل را ، یک دکتر قدیمی راه انداخته… می دونی چرا؟ بهت میگم… چون اولا میخواد منافع مادی شخص شخیص خودش را با اعمال زور و تهدید جلو ببره… که الان داره از طرف کادر اجرایی مقاومت میشه در برابرش.. دوماً داروهایی و آمپولهایی که میفروشه و به عنوان معجزه گر به مالکها غالب میکنه تا اسبهاشون مقام بیارن اصولا یا آب مقطر هستن یا ویتامین خیلی معمولی مثل ویتامین سی و ای و بی که به قیمتهای خیلی گزاف به فروش می رسونه. که این داروها یا تاثیر چندانی ندارند یا اصلا تاثیری ندارند. (از این کارا یک دکتر دیگه به نام “چ” در پرش هم خیلی انجام میده و من نمونه زدن آمپولهای بدون لیبل یا ناشناخته را با قیمتهای خیلی بالا به چشم خودم از دکتر “چ” دیدم) میخواد با این حرفش به مشتریهاش اینطور بگه که من جنس هام درسته، این اسبهای دیگه هستن که دوپینگ تابلو میکنن و با باند بازی جواب در نمیاد… همین دکتر یه روز تو میدون به یکی میگه زمان آزمایش گرفتن درست نیست(که من از یه استاد دانشگاه پرسیدم گفت دقیقا درسته)… بعد یه روز میگه اینا اشتباه میکنن(که بعید میدونم اون آزمایشگاه با اون اسم و رسم اشتباه کنه)… فرداش میگه تبانی داره میشه(حاج آقا خراسانی و تبانی؟؟!! با کی؟؟؟ رحیم مهرانی؟؟؟ سر چی؟؟!! که چی بشه؟؟؟)…

  یکی از ما خلق نیست بهش بگه آخرش کدوم حرفت درسته…؟؟؟ قسم حضرت عباستو قبول کنیم یا دم خروست را؟؟!!! آقای دکتر تو همون تبارنامه را درست کن همه اینا پیش کش…

  حاج آقا خراسانی با اون سابقه ای که ازش همه میدونیم اصلا این حرفایی که می زنید بهش نمی چسبه. بهتره چشمها را باز کنید و گول شارلاتان بازی این ادمها را نخورید. اینا را فقط از سر دلسوزی برای آگاهی همه اسبدوستان گفتم

  آقا کوروش من شما را آدم صادق و فهمیده ای میدنم و پدر محترمتون را هم همینطور لطفا اگه اشتباه می کنم شما بگید… با تشکر…

  مدیر سایت پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۷:۵۲ ب.ظ:

  من تا قبل از این ۲ هفته مثل جنابعالی فکر میکردم اما بعد از اتفاقاتی که افتاد برای وضعیت اسبدوانی و مدیران آن بسیار متاسف شدم.
  هر آدمی معایبی دارد و محاسنی هم دارد و ممکن است که آقایانی که میفرمایید فکر منافع اقتصادیشان هم باشند ، اما این وضعیت به حدی به افتضاح کشیده شده که هر آدم با وجدان و با غیرتی ساکت نخواهد نشست.
  عده ای از دوستان میگویند تا دوپ اعلام نشود دلیلی بر متهم کردن وجود ندارد.
  نه من و شما و نه هیچکس دیگری خدا را ندیده است اما به دلیل عقل همگی ما او را باور داریم ، من به اندازه کافی در اسبدوانی تجربه دارم و وقتی طی فقط این ۲ هفته قطعات بهم ریخته این پازل را کنار هم میچینم فقط به یک نتیجه میرسم و آن اینکه کل سیستم اسبدوانی ما کثیف و مسموم است.
  اگه من را آدم بی طرف و سالمی میدانید ، حرفم را قبول کنید و به گوش همگان برسانید.

  سامان پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۹:۱۱ ب.ظ:

  من فقط یه چیزی رو میدونم که بعضی از اسبا بدون آمپول به خط پایان نمی رسند!! اینو در سالیان اخیر چند بار دیدیم.

  این پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ:

  آقا کوروش من به حرف شما احترام میگذارم.
  همونطور که گفتید و تایید هم میکنم شما و خانواده شما سابقه طولانی در اسبدوانی دارند. میدونید که هر چند وقت یه بار این بحث آزمایش دوپینگ و پیش می کشند تا سیستم را زیر سووال ببرند. تا اونجایی هم که من شناخت دارم همه خود حاج آقا و افراد اجرایی ایشون در سلامت کامل کاری و اخلاقی هستند.

  مدیر سایت پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱م, ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ق.ظ:

  دوست عزیز ، بحث سر سالم و ناسالم بودن این و آن نیست ، مشکل اینجاست که سیستم اسبدوانی ما به درد امروز نمیخوره و حاج آقا و بقیه هم هیچ فکری در جهت بهبود وضعیت و پرکردن سوراخهای باز سیستم ندارند.
  مشکل مهمتر اینه که اصلا قبول ندارند که سیستم اجرا مشکلات بزرگ داره ، فقط چون باجه ها رشد داره و جوایز تامین میشه همه چیز از نظرشون خوبه .
  همیشه و همه جا گفتم وبازهم میگم : همه چیز در اسبدوانی از مالک و مربی و اسب و اسبداری و دامپزشکی و دارو و …… در ۳ سال گذشته به اندازه ۳۰ سال قبلش پیشرفت کرده ، اما قوانین و سیستم اجرایی درجا زده و گاها پسرفت داشته .
  حاج آقا هم اگه میخواد به این رشته خدمت کنه باید خوشحال باشه که مردم انتقاد کنند و مشکلات شفاف بشه ، در غیر اینصورت …..

 • ایمان می‌گه:

  با سلام به کلیه کاربران عزیز ( موضوع ، انتقادات مسابقات کورس بهار ۹۰ و پیشنهادات برای بهتر شدن مسابقات ُُُُُُُُ) آزاد …
  انتقاد ؟ چرا اسب قره گوله حذف اعلام شد چرا شرکت کرده اعلام نکردند ؟ دو سال پیش این موضوع در بندر ترکمن اتفاق افتاد ۱٫ پلیس من ۲٫ اورتینا ، پلیس من شرکت کرده و از جایزه محروم کردند و اورتینا با فشار شرایط حاکم در مجموعه بندر قهرمان اعلام شد چرا ؟؟
  چرا قوانین زود تغییر میکنن !!!!!!!!!!!!! چرا تبیض چرا ……………………………………………………………………….؟؟؟

  [پاسخ]

  maTin پاسخ در تاريخ تیر ۹م, ۱۳۹۰ ۱:۵۳ ب.ظ:

  دوست عزیز در کورس پلیس من و اورتینا کاملا جدا از هم بود.
  پلیس من با احمد پقه اول شد ولی چون وزنش کمتر بود حذف شد و به جاش اسب دوم یعنی فرشیدخان رو اول کردند!
  اورتینا هم با محمد خوجملی اول شد و معلوم شد که وزنش کمتر بوده ولی اورتینا رو حذف نکردن!!!! و مشترکا اورتینا و کارسل رو قهرمان اعلام کردند!!!

 • مهران می‌گه:

  دبی رویال – دور چهارم مقام اول مربی ارازقلی ایری مواد مور مصرف مورفین **** حالا دیگر ثابت شد که الوسیو ترادر اسب برتر میدان اسبدوانی می باشد . تبریک ویژه دارم به مالک عزیز این اسب و همچنین جناب آقای رحیم بردی مهرانی عزیز .

  [پاسخ]

 • رحیم قلی می‌گه:

  آقای شریف از شما خواهش می نماییم که الوسیو ترادر با در این سال سیلمی بکنید تا بتوانیم کره ای مثل خود این اسب از مادیان هایمان داشته باشیم . این اسب از لحاظ سرعت و قدرت و مسافت نمونه است . خوش به حال شما

  [پاسخ]

  سامان پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۹:۱۶ ب.ظ:

  ویژگی عمده این اسب اینست که در اروپا تولید و تربیت شده است! مربیان ما هم بهتره شیوه های مدرن پرورش اسبو یاد بگیرن.
  من تا حالا ندیدم اسبی در چهار نعل بیشتر از ۷۰۰ متر بدوه اون وقت در مسابقه ۱۰۰۰ و ۱۷۰۰ متر شرکت می کنه!

 • عقاب صحرا می‌گه:

  آقای این،

  گویا در دروغ گویی هم استاد شده‌ای، همان طوری که در سایر مسائل نیز استاد بوده ای.

  در هفتهٔ ماقبل قهرمانی آقای دکتر بردبار و نماینده حراست فدراسیون به علاوه آقای دکتر اسماعیل زاده حضور داشتند که نمونه‌ها گرفته شد حتی آقای دکتر بردبار بر گرفتن نمونهٔ سوم هم اصرار داشت که حاج آقا خراسانی، همان جا هم شروع به کارشکنی از طریقه نماینده اش یعنی‌ دکتر رحمانی کرد و گفت که حاج آقا گفتند که نمونهٔ سوم معدوم گردد تا دست کسی‌ نباش. ببینید چقدر از نمونه‌ها میترسند؟

  در هفتهٔ قهرمانی آقای دکتر بردبار به گنبد نیامدند ولی‌ جناب آقای طیبی نماینده حراست و آقای دکتر اسماعیل زاده به گنبد آمدند. متاسفانه پرواز برگشت این دو عزیز باهم نبودٰ. آقای طیبی ساعت ۲۱:۴۰ به تهران پرواز داشتند و و آقای دکتر اسماعیل زاده ۲۲:۳۰ ، قرار شد که نمونه‌ها به آقای دکتر اسماعیل زاده تحویل گردد ولی‌ آقای دکتر رحمانی از این کار سر باز زد و گفت که به دستور حاج آقا از دادن نمونه‌ها به شما خودداری می‌کنم، که در این زمان به آقای دکتر اسماعیل زاده بر می‌خورد و ایشان بسیار ناراحت میشوند که حق هم داشتند، فکر کنید که روز جمعه ایشان از تهران به گنبد میایند برای نمونه گیری ولی‌ در پایان روز به او میگویند نمونه هارو تحویلت نمیدیم. به دستور حاج آقا خراسانی.

  آقایان چطور می‌شه یه هفته اسب‌های رحیم مهرانی راه نمیره ولی‌ هفتهٔ بعدش از جلو میایند تا چی‌ رو نشون بدهند؟ آیا مگر بجز دوپینگ راه حل دیگری هم هست؟

  آنها مطمئن بودند که این هفته نمونه های دوپینگ را از دست نماینده‌های فدراسیون و حراست خارج میکنند و نقشه را از قبل طراحی کرده بودند و به رحیم مهرانی خبر داده بودند که هر کاری دوست داری بکن.

  ولی‌ مطمئن باشید که دست شما رو خواهد شد، تا حالا و خصوصا توی این فصل هر کاری که دوست داشتید کردید ولی‌ مبارزهٔ ما آغاز شده است. مبارزه بر علیه دوپینگ و نامردان
  از این به بعد بیشتر در خدمت شما عریزان خواهم بود.

  [پاسخ]

  ناشناس پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۷:۵۵ ب.ظ:

  مرسی بابت اطلاعات دقیقی که دادی . متاسفانه این دفعه حاج آقا با تمام زرنگیش گاف بزرگی داده.

  این پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۱۰:۵۰ ب.ظ:

  آقای عقاب صحرا یه چیزایی و خوب بلدی و خبر داری اما کامل نمیگی چرا؟
  صفرماً نمونه سوم چه صیغه ای هستش نمی دونم… تنها یک نمونه گرفته میشه و اونم ارسال میشه… فقط یک سری نمونه یدکی عینا مانند اولی آماده و بسته بندی و نگهداری میشه تا در صورت مشکلی برای نمون اول از اون استفاده کنند. نمونه سوم بر خلاف اصول جمع آوری نمونه دوپینگ است. اینم من باید بگم یا خودتو زدی به اون راه… اگه این طوری باشه ۱۲ تا نمونه بگیرن به همه مالکای اون دور بدن یادگاری داشته باشن.!!!
  اولا مشخص است که مسوولیت نمونه گیری دوپینگ با شخص به نام دکتر رحمانی است. آقای دکتر اسماعیل زاده فقط و فقط وظیفه نظارت و کنترل بر نحوه انجام امور داشتند. دکتر رحمانی نباید هم نمونه ها تحویل کسی بده. دکتر اسماعیل زاده برحسب تعریفی که واسشون شده بود باید نظارت میکرد. نه اینکه خودش عمل کنه.
  دوما تا اونجایی که من شنیدم این دو دکتر باهم نمونه های بسته بندی و پلمپ شده را از گنبد به تهران آوردند و در همان شب در فرودگاه تهران تحویل آقای طیبی دادند. آقای طیبی نمونه ها با خودشون بردند و فردای آن روز نمونه ها را ارسال کردند ازمایشگاه خارج از کشور.
  این کاری بود که فکر کنم دفعه قبل هم انجام شد. و هر هفته هم می دونم انجام میشه. اگه هر موقع خواستی میتونی به جای اسماعیل زاده تو هم باشی و ببینی.
  فقط بگم اگه کسی در حد رحیم مهرانی بخواد زد و بند کنه واااااای به حال بزرگتر از اونها…. اسبدوانی را با جاش میبرن…

  فقط دوست دارم بدونم حاج آقای خراسانی از زد و بند با کسی با نام و حد و اندازه رحیم مهرانی چی عایدش میشه؟… چه چیزی بهش میتونه بده که خودش نداشته باشه؟؟؟!!!

  آقای مبارز! به جای اینکه حرف ناقص و نادرست بزنی رو راست باش… تحقیق کن… از همه پرس و جو کن… اصلا چرا خوت نمیایی یه بار هم که شده تو هم نظارت کنی تا خیالت راهت بشه…

 • امپراطور می‌گه:

  باسلام.دوبی رویال مورفین اعلام و آلوسیوترادور باز هم اول.امــــا متاسفانه باز هم مربی احمد ایری#بخوانید ارازقلی ایری#باتکرار عمل دوپینگ و مورفین علنا فدراسیون سوارکاری و هییت سوارکاری گنبد و بالاخص کمیته ضددوپینگ رادربرخورد بااین عمل پلید زیر سوال برده وبه عمل خود نیز براحتی ادامه میدهد.اما تا کی و کجا؟بنظر بنده تکلیف این آقا را فدراسیون باید هرچه زودتر یکسره کند تالااقل اسبهای نگون بخت از مورفین های این آقا راجت گردند.سوابق مورفین های این آقا بیانگر خیانت وعدم وجدان او به اسب و اسبدوانیست.بنظر بنده از ورود این آقا به داخل پیست نیز باید جلوگیری گردد تاحرمت و احترام اسبدوانی پابرجا گردد.

  [پاسخ]

  سامان پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۹:۲۲ ب.ظ:

  چرا فکر می کنید فقط اقای احمد ایری یا رحیم مهرانی دوپینگ می کنند! یعنی داش پهلوان و جسیکا و انعکاس و … که جایزه نگرفتن دوپ نبودن؟ باز صد رحمت به اون دو نفر که اسباشون با دوپ اول میشن!!!

  سامان پاسخ در تاريخ خرداد ۳۰م, ۱۳۹۰ ۹:۲۵ ب.ظ:

  ضمنا هیچ فکر کردین اگه نسبت تعداد قهرمانی ها به تعداد استارت رو محاسبه کنیم آقای امانقلی خوجملی در رده اول قرار میگیره! به علاوه اینکه در تمام رقابتهای رودر رو (بجز یک مورد) تویلی رو شکست داده!!!

  khashayar پاسخ در تاريخ تیر ۱م, ۱۳۹۰ ۸:۴۱ ب.ظ:

  bacheha khaili jalebe age recorde oon mosabegheio ke dubairoyal 2 shod ra ba in recordi ke 1 shod va doping darumad moghayese konid khaili chizha motevajeh khahid shod

  ناشناس پاسخ در تاريخ تیر ۴م, ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ق.ظ:

  مختصری بسیار اندک از سابقه های دوپینگ احمد ایری
  بندر ترکمن دو هفته پیاپی با گالکسی ۲-۳ سال قبل با شیره
  آق قلا با سیووا که البته بنام یازلی اونق نوشته شده بود ولی کار احمد خان بود.
  گنبد با ریبری و دوبی رویال که اونها رو هم شیره ای کرده. این آقا رو باید از ورود به اسبدوانی جلوگیری کنند نه پیست میدان.

 • با با ش می‌گه:

  موافقم امپراطور بنده خدا متین نیازی با اینهمه حساسیتی که رو اسباش داره گیره چه ادمی افتاده

  [پاسخ]

 • ناشناس می‌گه:

  با سلام خدمت خوانندگا ن گرامی

  با خواندن مطالب فوق که بعضی افراد بادمجان دور قاب چین اذعان داشته اند اجازه دهید مسئله را جدی تر و با استناد به مدارک مدلل و قابل دسترس دنبال کنیم

  سوای مسئله بسیار خنده دار تست دوپینگ کاملا مشخص شد که دوبی رویال قربانی به شهرت رسیدن الوسیوتراذر شد.واقعا جای خجالت

  است که مسئولین چرا دست از تمسخر مردم بر نمیدارند .

  حسب فرموده ایشان زمان الوسیوترادر در ایران بهتر از اسبهای اروپا و امریکا میباشد چرا که اگر پیچهای میدان را از چهار تبدیل به یک پیچ شود
  و بابت هر پیچ ۱٫۵ ثانیه از زمان فعلی کسر شود الوسیو رکورد دار دنیاست .

  کمی فکر کنید

  [پاسخ]

 • دلیلا می‌گه:

  باسلام من فکرمیکنم تعمدی دبی رویال دوپینگ اعلام شد تاحواسها ازاسبهای مربی خاص وباشگاه خاص پرت شود هرچند دبی هم دوپینگ کرده باشد!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 • ناشناس می‌گه:

  نتایج بندر روپیش بینی کنید

  [پاسخ]

  Betis پاسخ در تاريخ تیر ۱م, ۱۳۹۰ ۱۰:۲۲ ق.ظ:

  کورس ۲ اوثق کورس ۳ مجادله و المیرا کورس۴ زیبا گل واناکا کورس۵ کراندو سیلورسین کورس۶ بای برد چلسی کورس۷ جاویدداز اسپشیال ویو .

  پتیو پاسخ در تاريخ تیر ۱م, ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ب.ظ:

  کورس۱ آخال کورس۲ اوثق ودازسند وشاپرک کورس۳ اسپریس تضمین کورس۴زیباگل و واناکا کورس۵ کراندو وآگرو و رمینگ تون مگنوم کورس۶ عقاب مهر تضمین وچلسی کورس ۷ جاویدداز واسپیشال ویو کورس ۸ لیان کای ویورتای

 • ناشناس می‌گه:

  آقای بابازاده
  باسلام
  حضرتعالی لطف فرموده با اعلام شکایت علیه فدراسیون در مراجع قضایی ادعاهای واهی خود را ثابت میکنید و الا در صورت تکرار ایراد تهمت و افترا علیه مالکین و مربیان ویا هریک از مسئولین ناگریز علیه شما شکایت کیفری افترا طبق ماده ۶۹۷ قانون مجازات اسلامی طرح میگردد.چنانچه شما مدعی تضییع حق خود یا تبانی مسئولین هستید به جای تشویش اذهان عمومی با ادله محکم به سازمان بازرسی کل کشور شکایت کنید.

  [پاسخ]

  مدیر سایت پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱م, ۱۳۹۰ ۶:۵۸ ب.ظ:

  بارها به ریاست فدراسیون شکایت کردیم و هیچ جوابی نشنیدیم.
  جنابعالی و هریک از مسئولین هم مختار هستند هر دعوی را خواستند علیه بنده مطرح کنند ، ولی قطعا بیشتر به حیثیتشان لطمه خواهد خورد.
  دوست عزیز ناشناس ، شما جرات نداری خودت را معرفی کنی ، چطور میخوای شکایت کنی؟

  ناشناس پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱م, ۱۳۹۰ ۸:۳۱ ب.ظ:

  من به شما اخطار کردم که از روی حدس و گمان به کسی تهمت نزنید. ان شاءالله در دادسرای رسیدگی به جرایم رایانه ای همدیگر را ملاقات میکنیم وهویت من برایتان معلوم میشود. آقای دکتر واردی دکترا ی حقوق دارند و سالها قاضی دادگستری و حیثیت ایشان با تهمت های واهی شما لطمه نمی خورد.

  مدیر سایت پاسخ در تاريخ تیر ۱م, ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ق.ظ:

  کی از دکتر واردی حرف زد ؟ اتفاقا دکتر واردی تنها شخصی است که میتواند به این مشکلات پایان دهد .
  منتظر دیدارتان هستم.

  ناشناس پاسخ در تاريخ خرداد ۳۱م, ۱۳۹۰ ۹:۳۵ ب.ظ:

  امن به شما اخطار کردم هویت من در دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم رایانه ای برایتان معلوم میگردد. جناب آقای دکتر واردی دکترای حقوق دارند و سالها قاضی دادگستری بودند و با ادعاهای واهی شما به حیثیتشان لطمه نمیخورد.

  مدیر سایت پاسخ در تاريخ تیر ۱م, ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ق.ظ:

  بنده خودم در رابطه با این مشکلات با جناب آقای دکتر واردی در ارتباط هستم ، شما کاسه از آش داغتر نباشید.
  ضمنا مثل اینکه شما در این مملکت زندگی نمیکنید ، به لطف خدا ما در جامعه مدنی زندگی میکنیم و تمامی اقشار جامعه این حق را دارند که نظراتشان را به راحتی بیان کنند ، از دولتمردان انتقاد میشود و آنان نیز به آسانی پاسخگو هستند .
  این که تازه یک رشته ورزشی معمولی است و مسئولینش هم آدمهای معمولی ، قطعا اگر این کار را بکنید لطف بزرگی به بنده انجام داده اید زیرا همان کسانی هم که در این رشته بنده را نمیشناسند با بنده و اینکه این عرضه را دارم که انتقادم را بیان کنم آشنا خواهند شد و قطعا در همان دادسرا از جنابعالی تشکر خواهم نمود.

  ناشناس پاسخ در تاريخ تیر ۱م, ۱۳۹۰ ۳:۳۳ ب.ظ:

  اینجانب طبق دستور کتبی و رسمی جناب آقای دکتر واردی مامور تحقیق و پیگری موضوع شدم . وکیل یکی از مالکین اسب علیه شما به فدراسیون اعلام شکایت نموده اند. و جناب آقای دکتر و اردی بررسی موضوع به اینجانب ارجاع نمودند.که ضروری است جهت رفع شبه
  از شخص ایشان سوال کنیدلازم به توضیح است ایشان فرد دقیق و مطلعی هستند که کلیه مسائل را موشکافانه بررسی میکنند و تنها دنبال رعایت عدالت هستنند و برای هیچ کس امتیازی قائل نیستنند و موضوع مسایل حاضر به کمیته انظباطی هم ارجاع شده است . مسئله دوپینگ وتخلفات احتمالی آن هم در کمیته انظباطی بررسی میشود و تنها فدراسیون به عنوان مرجع رسمی و قانونی حق اظهار نظر داردو لاغیر.
  درضمن جنابعال بهتر است ابتدا تفاوت بین افترا را با انتقاد را از یک مشاور حقوقی سوال کنید وتحقیق کنید که در یکسال گذشته چند روزنامه ومجله سلب امتیاز و توقیف شدند و چند سایت محکوم وفیلتر شدند

  مدیر سایت پاسخ در تاريخ تیر ۱م, ۱۳۹۰ ۶:۰۰ ب.ظ:

  یعنی کم کم باید به فکر اسم برای سایتی جدید باشیم؟

  ناشناس پاسخ در تاريخ تیر ۲م, ۱۳۹۰ ۹:۴۲ ق.ظ:

  جناب آقا ویا خانم ناشناس حتما مالک اسب متشاکی جناب شریف بوده و وکیل پرونده پرونده هم خانم خراسانی مامور ابلاغ هم جناب ایگدری( ازهمه جا بی خبر) که به مسولین سایتها زنگ زده و ارشاد میکند این که تازگی نداره خودتون ببرید و بدوزید ولی شک دارم قاضی واقعی خالق هستی به نفع شما رای دهد چون نمیدانید این مساله دوپینگ عمدا ویا سهوا چه لطمهای به مالکین واقعی زد . ازخانم خراسانی سوالی دارم بین و بینالله به خود شما لطمه نزد ؟

 • همشهری می‌گه:

  پیش بینی بندر:کورس۱-آخال اول بافاصله
  کورس۲-اوثق اول تضمینی
  کورس۳-بالستیک اول بافاصله
  کورس۴-ریبااول ومینیاتوردوم
  کورس۵-سیلورسین یاآگرواول
  کورس۶-اسپانول یاچلسی اول
  کورس۷-جاویددازاول بافاصله
  کورس۸-ژیلوان اینبارنوبتشه

  [پاسخ]

  maTin پاسخ در تاريخ تیر ۹م, ۱۳۹۰ ۱:۴۷ ب.ظ:

  پیش بینی هفته اول تابستانه ۹۰ بندرترکمن:
  دور۱: ۱-گلشاد حبیب لی ۲-گل تای ۳-یل تکین۲
  دور۲: ۱-کانی میران ۲-اوثق ۳-افروز
  دور۳: ۱-بالستیک ۲-اسپریس ۳-المیرا
  دور۴: ۱-گلیز ۲-زیباگل ۳-واناکا
  دور۵: ۱-آگرو ۲-کراندو ۳-سیلورسین
  دور۶: ۱-چلسی ۲-خوشگل ۳-عقاب مهر
  دور۷: ۱-اسپشیال ویو ۲-ریحانا ۳-خجسته
  دور۸: ۱-سندباد ۲-یورتای ۳-لیان کای

 • عیدالغفور دولت خواه می‌گه:

  با سلام خدمت دوستان ؛
  در مسابقات بندر ،گزارش لحظه به لحظه و . . . برقرار هست.

  [پاسخ]

  پتیو پاسخ در تاريخ تیر ۲م, ۱۳۹۰ ۹:۳۵ ق.ظ:

  دوست عزیز همه ی امکانات برقرار است

 • عیدالغفور دولت خواه می‌گه:

  به نظر بنده اسپشیال ویو (اول)- کراندو (تو جایزه)- فایری اگوگ (تو جایزه) هستن.

  [پاسخ]

 • پتیو می‌گه:

  با سلام به علت بارندگی امکان حذف مسابقات بندر ترکمن وجود دارد

  [پاسخ]

 • ناشناس می‌گه:

  یک خبر مهم و جالب :
  افتضاح در جواب دوپینگ دوبی رویال
  طبق گزارش درج شده در سایت اسبدوانی در نمونه ادرار دوبی رویال مرفین یافت شده اما در نمونه خون او مرفین وجود نداشته است.
  پیدا کنید پرتقال فروش را؟
  این هم صفحه سایت اسبدوانی : http://www.asbdavani.com/DopingDetails.aspx?m=900320

  [پاسخ]

  شفیق پقه پاسخ در تاريخ تیر ۲م, ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ب.ظ:

  دوست دارم در مورد همه چیز فکر کنم
  درباره ی ویلای لوکس وسط باغ
  درباره ی زمینی که تبدیل شده به یک جاده
  درباره ی محصولی که به تاراج رفته
  درباره ی مالکی که اسبش رادرمیدان حراج کرده است.
  درباره ی حسرت مربی پیرو بیمار برای رفتن به میدان
  درباره ی کارگری که دوست داردیک روزمربی بزرگی بشود
  در باره ی دروغ های بزرگی که اثری از راستی ندارند
  درباره ی دوپینگ ها فنیل ها مورفینها لاپوشانی ها
  درباره ی خیانتی که به اسبها و مردمانمان میشود
  درباره ی پولهایی که هر هفته از دستمان میرود
  درباره ی دوپینگ. تبانی و توطئه علیه مالکین حق جو
  درباره اقای X.Y.و … خدمتها .خیانتها ودورویی ها . ریا کاریها. از پشت خنجر زدنها .تهمتها
  و درباره ی خودم که چقدر بی فکرم. …

  ناشناس پاسخ در تاريخ تیر ۵م, ۱۳۹۰ ۹:۳۵ ب.ظ:

  با سلام

  اونهایی که از تست دوپینگ دوبی ایراد می گیرند و بعنوان خبر جالب و استناد به سایت فدراسیون درج می کنند اگر کمی دقت کنند متوجه اصل قضیه خواهند شد در نمونه برداری از خون (صفحه اول) آزمایشی که انجام شده هدفشان یافتن مواد بازدارنده مثل شل کننده ها بوده نه مواد محرک. در صفحات پایین سایت نیز اطلاعات وجود دارد. کلمه prohibit به معنی عام یعنی بازدارنده است که در پایین آن نوشته شده است و گفته است که مواد بازدارنده ای در نمونه ها وجود نداشته است. در آزمایش دیگر یعنی آزمایش ادرار هدفشان یافتن مواد محرک است که مورفین را نشان داده است.

 • ناشناس می‌گه:

  ناشناس پاسخ در تاریخ تیر ۵م, ۱۳۹۰ ۹:۳۵ ب.ظ:

  با سلام

  اونهایی که از تست دوپینگ دوبی ایراد می گیرند و بعنوان خبر جالب و استناد به سایت فدراسیون درج می کنند اگر کمی دقت کنند متوجه اصل قضیه خواهند شد در نمونه برداری از خون (صفحه اول) آزمایشی که انجام شده هدفشان یافتن مواد بازدارنده مثل شل کننده ها بوده نه مواد محرک. در صفحات پایین سایت نیز اطلاعات وجود دارد. کلمه prohibit به معنی عام یعنی بازدارنده است که در پایین آن نوشته شده است و گفته است که مواد بازدارنده ای در نمونه ها وجود نداشته است. در آزمایش دیگر یعنی آزمایش ادرار هدفشان یافتن مواد محرک است که مورفین را نشان داده است.

  [پاسخ]

  صحراهورس پاسخ در تاريخ مرداد ۲۲م, ۱۳۹۰ ۹:۳۷ ب.ظ:

  مورفین جزو مواد ضد درد و از خانوده ی نارکوتیک است و در هر دو هدف از ازمایش هدف پیدا کردن مواد ممنوعه در نمونه ادرار وخون اسب می باشد .لطفا اطلاعات غلط رو ترویج ندید.

 • محمود توغدری می‌گه:

  عکس های زیبا از مسابقات اسبدوانی گنبد کاووس
  http://www.golestanasb.blogfa.com

  [پاسخ]

 • حمید می‌گه:

  سلام اقای بابازاده میشه بگین اسباتون الان دسته کیه دقیقان؟

  [پاسخ]

  مدیر سایت پاسخ در تاريخ تیر ۸م, ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ق.ظ:

  آقای جمشید روشنی

 • درگل می‌گه:

  سلام اقای بابازاده میدونید مسابقات درتهران کی شروع میشه؟

  [پاسخ]

  مدیر سایت پاسخ در تاريخ مرداد ۱۹م, ۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ ب.ظ:

  انشالله ۴ شهریورماه هفته اول برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.